اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

برخورد انفعالی با مسائل قابل قبول نیست


برخورد انفعالی با مسائل قابل قبول نیست

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوبعلی نظری صبح یکشنبه در نشست قرارگاه امنیت غذایی اظهار کرد: به هیچ عنوان برخورد انفعالی با مسائل قابل قبول نیست باید پیشگیرانه تصمیم گرفت تا اصولا مشکلی ایجاد نشود که بعد بخواهیم دنبال راه‌ حل آن بگردیم.

استاندار خراسان رضوی افزود: ما باید مدیر فعال کنشگر باشیم نه واکنشی و اینکه باید کالاهای اساسی و ضروری را تامین کنیم و در همه ابعاد برنامه‌ریزی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم انفعالی عمل کنیم ممکن است یک کالا گران و یا در بازار کمیاب شود، گفت: این کار اثر روانی و مخرب خود را می گذارد. قیمت کالا در این استان نیز نباید نسبت به میانگین کشوری بالاتر باشد.

نظری ادامه داد: در جلسات، مدیران باید بگویند در کجای راه قرار داریم و با چه مشکلاتی روبه رو هستیم و راهکار رفع این مسائل چیست.

استاندار خراسان رضوی گفت: چگونگی مدیریت هم خیلی مهم است. اگر انبارها پر باشد ولی مدیریت به درستی انجام نشود، کالاها خراب می‌شود و یا در زمان مناسب به بازار نمی آید.

وی با بیان اینکه باید از اکنون به فکر باشیم تا در تابستان که موج ورود زائران را به استان داریم در بازار کمبودی نداشته باشیم، اظهار کرد: سه محور تامین، ذخیره و عرضه کالا باید مورد نظر باشد.

نظری افزود: در جهاد کشاورزی شکر، روغن، تخم مرغ، گوشت قرمز، مرغ و نهاده های دامی از جمله مواردی است که باید به طور مستمر مورد نظر قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا