اخبار خراسان رضویفوتبالورزشی

بدهی 400 هزار دلاری شهر خودرو یک مساله مدیریتی است

بازیکن تیم شهر خودرو در خصوص بدهی ۴۰۰ هزار دلاری شهر خودرو به میروسلاو گفت: این بازیکن را نمی‌شناسم و نمی‌دانم ماجرا چیست، این بدهی یک مساله مدیریتی است و انشالله به زودی حل می‌شود تا به مشکل نخوریم.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، میلاد کمندانی در خصوص بدهی ۴۰۰ هزار دلاری شهر خودرو به میروسلاو اظهار کرد: این بازیکن را نمی‌شناسم و نمی‌دانم ماجرا چیست، این بدهی یک مساله مدیریتی است و انشالله به زودی حل می‌شود تا به مشکل نخوریم.

بازیکن تیم شهر خودرو با بیان اینکه مطمئنم اگر اولین برد به دست آید و طلسم بشکند، در ادامه روی دور می‌افتیم و بردها آغاز می شود، گفت: در بازی با آلومینیوم کمترین حق ما پیروزی بود اما متاسفانه طلسم نشکست.

وی در خصوص تساوی تیمش در هفته نخست دور برگشت لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: متاسفانه شانس هم با ما یار نیست و در روزی که واقعا شایسته کسب پیروزی بودیم، به این مهم دست نیافتیم. توپ‌ها یا به تیرک خورد یا با بدشانسی به بیرون رفت. در نهایت هم داور پنالتی عجیبی برای آلومینیوم گرفت. تمام تلاشمان را کردیم تا با حداقل یک امتیاز از اراک خارج شویم.

کمندانی در خصوص گلزنی در این بازی گفت: بعد از گل به ذوب این دومین گل فصلم بود و خوشحالم که بالاخره منجر به کسب امتیاز شد. شرایط تیم با حضور سیدعباسی و آرامشی که در تیم حاکم شده، بهتر است. امیدوارم این آرامش ادامه‌دار باشد و بتوانیم در ادامه مسابقات طلسم را بشکنیم و به اولین پیروزی دست یابیم.

بازیکن تیم شهر خودرو تصریح کرد: بازی به بازی بهتر می‌شویم و انصافا خوب کار می‌کنیم. جایگاه ما بالاتر از قعرنشینی است.

وی در رابطه با پرداخت مطالبات بازیکنان در شهر خودرو گفت: باشگاه قول داده به زودی بخشی از قراردادها را پرداخت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا