اجتماعیاخبار خراسان رضویسلامت و بهداشت

با این تست روان شناسی وضعیت روحی شما مشخص می‌شود

تست روانشناسی به شکل‌های مختلف وجود دارد، با انجام هر تست روانشناسی می‌توانید به لایه‌های درونی شخصیت خود پی ببرید، پاسخ دادن با دقت و حوصله به هر تست روانشناسی بسیار مهم است، شما با پاسخ دادن به این تست روانشناسی که درباره نظر شما نسبت به دختران تصویر است می‌توانید حقایق جالبی را درباره خود کشف کنید.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، تست روانشناسی به شکل‌های مختلف وجود دارد، با انجام هر تست روانشناسی می‌توانید به لایه‌های درونی شخصیت خود پی ببرید، پاسخ دادن با دقت و حوصله به هر تست روانشناسی بسیار مهم است، شما با پاسخ دادن به این تست روانشناسی که درباره نظر شما نسبت به دختران تصویر است می‌توانید حقایق جالبی را درباره خود کشف کنید. 

با انجام این تست روانشناسی از میزان افسردگی خود اطلاعاتی کسب می‌کنید. کدام یک از تصاویر زیر بیشتر وضعیت روحی شما را نشان می‌دهد.

شکل ۱

شما می‌توانید با اشتیاق و قاطعیت با زندگی روبرو شوید، تغییرات و سفر‌ها هرگز برای شما مشکلی ایجاد نکرده اند، زیرا در برهه‌ای از گذشته تصمیم خود را گرفته اید که هر اتفاقی بیفتد، هر کجا که بروید، همیشه می‌توانید روی یک همسفر مطمئن و قابل اعتماد حساب کنید.

اما مواظب ایمنی بیش از حد یا بدتر از آن، حالات سرخوشی بیش از حد باشید. دیر یا زود یا به صورت دوره‌ای می‌توانید با قسمت تاریک خود روبرو شوید.

در این شکل می‌دانید چه چیزی ناخودآگاه توجه شما را جلب کرد؟ آن سگ بزرگ که آماده غر زدن است … برای پیروزی جنگیدن!

شکل ۲

پس از برطرف شدن و حل مشکلات فعلی، این احتمال وجود دارد که بتوانید روحیه خوب معمول خود را بازیابی کرده و فعالیت‌های معمول خود را با همان قدرت قبلی از سر بگیرید.

در این شکل آیا می‌دانید چه چیزی ناخودآگاه توجه شما را به خود جلب کرده است؟ این گرداب آماده است تا شما را به سمت احساسات مختلف، غالباً بسیار قوی، بکشاند.

شکل ۳

چینی‌ها کلمه “بحران” را با دو ایدئوگرام می‌نویسند که اولین مورد به معنی “شکستن” و دومین “فرصت” است. گذراندن یک لحظه بحران، اگرچه ممکن است باعث گمراهی و درد شود، اما می‌تواند جنبه‌های مثبت بی شماری داشته باشد. شروع از یک فرصت خارق العاده برای شروع سفری شناخت خود و زندگی خود.

احتمالاً می‌توانید روحیه خود را در این دوره “خالی و ناشنوا” توصیف کنید. یک ضرب المثل می‌گوید اگر سنگی را در چاه بیندازید و مدت طولانی هیچ صدایی نمی‌شنوید، ممکن است به این معنی باشد که آن چاه بسیار عمیق است؛ و در اعماق گنجینه‌های غیر قابل تصور محصور شده است. در اینجا شانس شماست.

در این تصویر می‌دانید چه چیزی ناخودآگاه توجه شما را جلب کرد؟ سفری طولانی از درون نگری و تأمل در انتظار شماست.

شکل ۴

احساس گم شدن می‌کنید، تصور عدم اطمینان از وجود را دارید. احساس اشتیاق و دلتنگی!

سعی کنید به این نوع خلق و خوی فکر نکنید که انگار یک بیماری واقعی است. بعضی اوقات گام در راه صحیح است، فداکاری می‌خواهد، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید آرزوی زندگی بهتر را داشته باشید.

در این عکس می‌دانید چه چیزی توجه شما را در سطح ناخودآگاه جلب کرد؟ دری به هزارتوی که می‌تواند نشان دهنده آزادی و محکومیت شما برای زندگی بدون گذرگاه باشد. اکنون این شما هستید که می‌توانید واکنشی نشان دهید.

شکل ۵

علائم ناراحتی در این تصویر وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. شما این احساس را دارید که برخی از مواردی که همیشه آن‌ها را مهم می‌دانید به طور جزئی یا کاملاً معنی و ارزش خود را از دست داده اند. ظاهرا برای شما آسان نیست که احساس باز بودن، اعتماد و امید را نسبت به زندگی و افراد دیگر حفظ کنید؛ و با این حال توصیه می‌شود در چنین لحظه‌ای از بسته شدن خودداری کنید.

در این شکل می‌دانید چه چیزی ناخودآگاه توجه شما را جلب کرد؟ قفسی که نشان دهنده بسته شدن، احساس به دام افتادن شماست. احساس شکست نکنید. هر زندان باید دری داشته باشد، شما فقط باید کلید را پیدا کنید.

شکل ۶

شما یک فرد بسیار مبارز هستید، قبل از تسلیم شدن همه آن‌ها را امتحان می‌کنید. اگر احساس بدی دارید، می‌دانید که چگونه با کنایه از خود واکنش نشان دهید و این به لطف حس عملی شماست. از این نظر، در دراز مدت، شما همیشه موفق می‌شوید از موقعیت‌های ناخوشایند خارج شوید.

با خوش بینی زندگی کنید. شما قطعاً غصه‌هایی داشته اید، اما هرگز به خود اجازه نداده اید که بلند شوید. زمان شما را به پذیرش سازش با زندگی سوق داده است و این به شما آموخته است که بدون هیچ نگاهی به گذشته، به آینده نگاه کنید. به طور خلاصه، شعار شما این است: “امروز بهتر از دیروز خواهد بود.

در این شکل می‌دانید چه چیزی ناخودآگاه توجه شما را جلب کرد؟ مقیاس، مقیاسی که می‌تواند شما را از هر موقعیت منفی خارج کند.

 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا