اخبار خراسان رضویسایر رشته هاورزشی

باید نسل جوان را با آرمان‌ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی آشنا سازیم

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باید نسل جوان را با آرمان‌ها آشنا ساخته و دستاوردهای  بزرگ این انقلاب را برایشان بیان کنیم.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، افشین داوری اظهار کرد: باید نسل جوان را با آرمان‌ها آشنا ساخته و دستاوردهای  بزرگ این انقلاب را برایشان بیان کنیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: قهرمانان واقعی ما رزمندگان و شهدایی بودند که این دهه بزرگ را رقم زدند. نباید بگذاریم قهرمانان پوشالی جایگزین آن‌ها شوند.

وی بیان کرد: امروز جوان انقلابی ما چهل و سه ساله است و پیش روی خود فرزندانی دارد که باید آن‌ها را انقلابی تربیت کند. 

داوری افزود: قهرمانان واقعی ما رزمندگان و شهدایی بودند که این دهه بزرگ را رقم زدند. نباید بگذاریم قهرمانان پوشالی جایگزین آن‌ها شوند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: در این ایام پاسداشت خانواده محترم ایثارگران جانبازان و شهدا از وظایف ما و به گردن ما است.

وی افزود: امروز راه امام و جریان انقلاب با حضور مقام معظم رهبری و با قدرت ادامه دارد و این تکلیف بر گردن ما است که با کمک نیروهای انقلابی، برنامه‌های غنی از فرهنگ و عجین شده با آرمان‌های امام را به نسل جدید جوانان و ورزشکاران معرفی کنیم.

داوری بیان کرد: بیش از ۱۱۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت فجر چهل و سوم برگزار می‌شود که از جمله آن می‌توان به غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده معرز شهدا و جانبازان، همایش و جشنواره‌های ورزشی، طراحی و نشر پوستر و موشن گرافی ورزشی، رژه ماشین‌های کلاسیک و موتورهای سنگین، برگزاری کارگاه‌های فرزندآوری و ازدواج آسان، مسابقات کارکنان دولت و تجلیل از علمداران ورزشی عفاف و حجاب و … اشاره کرد که با رعایت موازین بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد کرونای استان اجرا خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا