اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

بازدید رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از این مرکز در مشهد


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد صالحی بعدازظهر چهارشنبه از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (۱۱۱) در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد دیدن کرد و از نزدیک در جریان روند پاسخگویی به درخواست‌های مردمی قرار گرفت.

استاندار خراسان رضوی نیز که در این بازدید حضور داشت در ادامه گفت: از مهمترین اهداف سفرهای ریاست جمهوری ارتباط مستقیم با مردم و آشنا شدن میدانی با مسایل و مشکلات آن‌ها و رفع این مشکلات است.

یعقوبعلی نظری اظهار کرد: رئیس جمهوری در سفر به استان خراسان رضوی، در کنار برنامه‌های رسمی، یک سری برنامه به صورت سرزده و با حضور در بین مردم دارد.

استاندار خراسان رضوی افزود: امکان و ظرفیت‌های خوبی با استفاده از همه ابزارها برای ارتباط مردم با ریاست جمهوری در استان فراهم شده است و امیدواریم از این طریق بتوانیم به بخشی از مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

وی گفت: در جریان سفر استانی هیات دولت به مشهد و خراسان رضوی چهار روش برای ارسال درخواست و مطالبات مردم به نمایندگان رئیس جمهور در نظر گرفته شده است که سامانه تلفنی ۱۱۱ یکی از این روش‌هاست و در طول مدت سفر آیت‌ الله رئیسی از ساعت هشت صبح تا ۲۲ پاسخگوی هم استانی‌هاست.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا