اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

بارش‌های پراکنده در خراسان رضوی/دمای هوا چند درجه کاهش می‌یابد

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش‌های پراکنده در این استان که از روزهای پایانی هفته گذشته آغاز شده است با شدت و ضعف تا پایان هفته جاری بویژه در ارتفاعات ادامه دارد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، آیدا فاروقی اظهار کرد: بارش‌های پراکنده در این استان که از روزهای پایانی هفته گذشته آغاز شده است با شدت و ضعف تا پایان هفته جاری بویژه در ارتفاعات ادامه دارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی افزود: شب گذشته بارش‌های باران در شهرستان‌های سرخس، چناران، مشهد، نیشابور، تربت‌حیدریه، کلات نادر و درگز خراسان رضوی گزارش شده که بیشترین آن مربوط به شهرستان مشهد با ۲ میلیمتر ثبت شده است.

وی با بیان اینکه ماندگاری هوای سرد تا پایان هفته جاری در خراسان رضوی ادامه دارد، گفت: بیشینه دمای دیروز مشهد پنج درجه سلسیوس بود که امروز با ۶ درجه افزایش به ۱۱ درجه می‌رسد و از فردا شاهد کاهش چند درجه‌ای دمای هوا در خراسان رضوی خواهیم بود که تا پایان هفته تغییری نخواهد داشت.

فاروقی افزود: کمینه دمای هوای دیشب مشهد سه درجه سلسیوس بود که طی شب‌های آتی به زیر صفر می‌رسد.

کوهسرخ با کمینه دمای هوای سه درجه سلسیوس و بردسکن با بیشینه دمای هوای ۱۶ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان تایباد با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا