اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

بارش‌های پراکنده برخی از مناطق خراسان رضوی را فرا می‌گیرد

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی طی امروز بعد ازظهر تا صبح فردا چهارشنبه جو خراسان رضوی به طور موقت ناپایدار می‌شود به طوری که احتمال می‌رود بارش‌های پراکنده در برخی از مناطق این استان رخ دهد.

 به گزارش رسانه خراسان بزرگ، مرتضی اثمری اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی طی امروز بعد ازظهر تا صبح فردا چهارشنبه جو استان خراسان رضوی به طور موقت ناپایدار می‌شود به طوری که احتمال می‌رود بارش‌های پراکنده در برخی از مناطق این استان رخ دهد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی افزود: همچنین طی این مدت ابرناکی و سرعت وزش باد در برخی از مناطق این استان افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: دمای هوای خراسان رضوی نیز به صورت جزئی و نسبی رو به افزایش است و این روند تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

اثمری با بیان این که طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای مشهد بین یک درجه سانتیگراد زیر صفر تا ۱۲ درجه سلسیوس در نوسان بود گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد به ۱۳ درجه سلسیوس و کمینه دمای هوای آن به حدود ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر می‌رسد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی افزود: قوچان با کمینه دمای هوای پنج درجه زیر صفر و سرخس با بیشینه دمای هوای ۱۶ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

وی ادامه داد: بیشترین شدت وزش باد طی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های فریمان و سرخس با سرعت ۳۶ کیلومتر در ساعت ثبت شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا