اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

ایجاد یادمان شهدا در محل پادگان لشکر ۷۷


به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پور جمشیدی شامگاه شنبه در آئین مراسم افتتاحیه معابر پادگان لشکر ۷۷ ارتش در مشهد اظهار کرد: لشکر ۷۷ خراسان لشکر خاطره هاست، این لشکر پیشانی عملیات دفاع از آبادان مظلوم بود.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: نمونه بارز و مصداق جمله‌ی ارتش فدای ملت همین اقدامی بود که صورت گرفت.

وی گفت: اینجا قدمگاه هزاران شهید و رزمنده است؛ بسیاری از شهدا و فرماندهان ما در این پادگان آموزش دیدند و عازم جبهه‌های نبرد شدند؛ مانند مردان بزرگی چون شهید کاوه و شهید برونسی که در این مکان مقدس آموزی دیدند؛ افتخار بزرگی است برای همه‌ی ما که این مهم در اختیار مردم قرار می‌گیرد؛ ارائه ی این امر، نمونه کاملی از همدلی و همراهی و تعامل دستگاه مختلف، خصوصاً تولیت معزز و تعامل دستگاه‌های مختلف است.

پور جمشیدی افزود: همزمان در این مکان نیروهای عقیدتی دوره‌های آموزشی را می‌گذرانند که جای تقدیر و تشکر از همه دستگاه‌ها را داریم.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان پیشنهادی به شورای شهر مشهد مطرح کرد و گفت: شورای شهر مشهد یادمانی را برای شهدا جای گزاری کنند برای اینکه مردم مشهد با مقام شهدا آشنا شوند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا