اجتماعیاخبار خراسان رضویسلامت و بهداشت

استاندار: پروژه‌های عام‌المنفعه توسط مردم برکاتی ماندگار دارد

استاندار خراسان رضوی گفت: انجام پروژه‌های عام‌المنفعه توسط مردم، برکاتی ماندگار دارد و شایسته قدردانی است.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، یعقوب‌علی نظری در آیین آغاز عملیات ساخت بزرگترین کلینیک ضایعه نخاعی شرق کشور در مشهد، اظهار کرد: انجام پروژه‌های عام‌المنفعه توسط مردم، برکاتی ماندگار دارد و شایسته قدردانی است.

استاندار خراسان رضوی افزود: امکان و ایجاد منشأ خدمتگزاری بسیار خوب است اما وقتی منشأ خدمت رسانی خود مردم باشند لذت و اثرات آن بسیار بیشتر و ماندگارتر خواهد بود و مصداق واگذاری کارهای مردمی به خود مردم است.

وی ادامه داد: جامعه اسلامی به معنی برقراری ارتباطات عرضی میان همه شهروندان در انجام امور است بنابراین کارهای خیری از این دست بسیار ارزشمند است.

نظری اظهار کرد: عزم و اراده همکاران ما در لایه های مختلف مدیریتی باید این باشد که زمینه را برای مردمی کردن کارها در همه عرصه‌ها و موضوعات فراهم کنند، به خصوص این نوع کارهای دارای جنبه عام المنفعه، که بسیار ارزشمند است.

استاندار خراسان رضوی گفت: لازم است دوباره تکرار کنیم که همه ما جمع شده‌ایم تا منشأ خدمت باشیم.

ضایعه نخاعی برای فرد حادثه دیده بحرانی بزرگ فرد است

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: ضایعه نخاعی برای فردی که دچار حادثه شده است به مثابه بحرانی بزرگ در زندگی وی محسوب می شود.

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: روحیه معنوی، به جانبازان با توجه به انگیزه‌ای که برای رسیدن به آرمان‌های خود دارند بسیار کمک می‌کند، اما این عوارض جسمانی در افراد عادی تبعات روحی و روانی فراوانی ایجاد می‌کند.

وی تاکید کرد: اجرای این پروژه و خدمت رسانی به این بیماران کار بزرگی است که جای تشکر و قدردانی بسیار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا