اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

استاندار: هیچ دلیلی برای برگزاری غیرحضوری کلاس‌ها و امتحانات وجود ندارد

استاندار خراسان رضوی گفت: رییس جمهوری در نشست ستاد ملی کرونا بر ادامه فعالیت عادی مدارس، دانشگاه‌ها و همه بخش‌های آموزشی با رعایت پروتکل‌های مربوط تاکید و ابراز کرد که هیچ دلیلی برای برگزاری غیرحضوری کلاس‌ها و امتحانات وجود ندارد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگف یعقوب‌علی نظری در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان اظهار کرد: رییس جمهوری در نشست ستاد ملی کرونا بر ادامه فعالیت عادی مدارس، دانشگاه‌ها و همه بخش‌های آموزشی با رعایت پروتکل‌های مربوط تاکید و ابراز کرد که هیچ دلیلی برای برگزاری غیرحضوری کلاس‌ها و امتحانات وجود ندارد.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: همه باید دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کنند و هرچقدر نسبت به انجام آن اقدام شود به همان میزان درصد ابتلا به اومیکرون نیز کاهش پیدا خواهد کرد و امیدواریم روند کاهشی فعلی ابتلا به این بیماری ادامه پیدا کند و شاهد تداوم سلامت جامعه باشیم.

وی با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان الزامی است، گفت: به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ملزم به این هستیم که زندگی عادی خود را داشته باشیم فلذا مردم باید در همه جا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی حساس بوده و مسوولان هم کاملا نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.

نظری با بیان اینکه در این خصوص کنترل مرزهای هوایی و زمینی باید مورد توجه قرار داشته باشد، افزود: مسوولان مربوط باید اطمینان داشته باشند که فردی آلوده وارد کشور نمی‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا