اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

آمادگی کامل برای میزبانی از زائران در مشهد فراهم می‌شود


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد در ششمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ضمن تاکید بر اینکه باید آمادگی کامل برای میزبانی از زائران در ایام تعطیلات عید فطر فراهم شود، اظهار کرد: تمام بخش‌های خدمات اعم از اسکان، حمل و نقل (در دو بخش رفت و برگشت)، خدمات جاده‌ای و بهداشت باید در این زمینه آمادگی کامل را داشته باشند.

معاون استاندار خراسان رضوی بیان کرد: ستاد خدمات سفر خراسان رضوی یک ستاد دایمی است و فعالیت کمیته‌ها و ماموریت‌ها برای حضور زائر در تمام دوران سال در این ستاد پیش‌بینی شده است.

وی تاکید کرد: لازم است اداره کل هواشناسی استان نیز با اعلام دقیق و به موقع گزارش‌های پیش‌بینی، اطلاع رسانی لازم را برای تسهیل سفر و آگاهی بخشی‌ مسافران داشته باشد.

حجت الاسلام گنابادی‌نژاد در ادامه با اشاره به ضعف‌های موجود در ارائه خدمات طی ایام نوروز امسال گفت: حتی یک اقدام انجام نشده از سوی کمیته‌ها شناسایی و چرایی عدم اجرای مصوبات و اقدامات محوله نیز پیگیری می‌شود.

معاون استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: در حوزه اسکان طی نوروز امسال، ‌به هنگام بودن راهبری و مدیریت کمیته اسکان بخوبی انجام شد اما برای مناسبت‌های بعدی باید ارتباط حوزه اسکان و هدایت مسافران به ظرفیت‌های خالی تقویت شود.

وی گفت: همچنین پیرامون قیمت‌ها و ثبات در بازار برای آگاهی مردم اطلاع‌رسانیهای گسترده صورت گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا