اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

آغاز دوره دانشجویی «جهاد اکبر» در مشهد


امیرحسین پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص برگزاری بیستمین دوره دانشجویی جهاد اکبر، اظهار کرد: این دوره از روز گذشته ۲۱ اسفندماه آغاز و تا ۲۷ این ماه در مشهد ادامه، خواهد داشت.

وی ادامه داد: اگر به‌دنبال تحقق حکمرانی عادلانه و عالمانه هستیم باید جامعه و دانشگاه اصلاح رخ دهد، چرا که دانشجویان مهمترین عنصر تحول خواهی هستند و ما بر این اساس محتوای آموزشی بیستمین دوره جهاد اکبر را انتخاب کرده‌ایم.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان با بیان اینکه بیستمین دوره جهاد اکبر با حضور ۵۰۰ دانشجو و مقام کشوری و لشگری برگزار می‌شود، افزود: هیأت رئیسه مجلس، رئیس و معاونان قوه قضائیه به این دوره از همایش دعوت که حضور علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ، احمد وحیدی وزیر کشور، حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عباسعلی کدخدایی از شورای نگهبان، ذبیح‌الله خدائیان از قوه قضائیه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین برخی فرماندهان ارتش و سپاه در بزرگ‌ترین گردهمایی دانشجویی قطعی شده است.

وی افزود: قصد ما این است که جلسات را به صورت چالشی برگزار کنیم تا جلسات جنس مطالبه‌گری داشته باشد.

پناهی اظهار کرد: در این دوره از همایش جهاد اکبر، کارگاه‌هایی با موضوع تحول دانشجو برگزار و در پایان دوره نیز از اعضای شرکت کننده آزمون گرفته می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا