اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

آغاز اکران‌های متمرکز جشنواره مردمی فیلم عمار در مشهد


محمد مالدار در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از آغاز اکران‌های متمرکز جشنواره مردمی فیلم عمار از روز یکشنبه نوزدهم دی ماه خبر داد و اظهار کرد: این مرحله از جشنواره به مدت سه روز در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که در این دوره بیشتر آثار مستند هستند، ادامه داد: تلاش کردیم تا حد ممکن آثار این دوره بیشتر با هویت خراسانی باشد.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در مشهد از برگزاری یک پیوست تخصصی در این دوره برگزاری جشنواره عمار در مشهد خبر داد و گفت: در مدت سه رو، برگزاری جشنواره در مشهد، سه نشست تخصصی با موضوعات سینمای پیشرفت، سینمای ضد سلطه و سینما و حماسه اجتماعی با حضور اساتید متخصص برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از این برنامه نیز استفاده کنند.

وی در خصوص چگونگی اکران‌های جشنواره در سطح شهر مشهد خاطرنشان کرد: تفاوت جشنواره فیلم عمار با سایر جشنواره‌ها در این است که دبیرخانه‌ای دائمی دارد که در طول سال فعال است و با مخاطبین خود ارتباط دارد؛ امسال نیز همچون سال‌های گذشته پس از اکران‌های متمرکز در پردیس سینمایی هویزه، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم عمار آثار این دوره را برای پخش در مجموعه‌های مردمی دریافت کنند.

مالدار اضافه کرد: برنامه اکران‌های متمرکز جشنواره فیلم عمار از روز یکشنبه تا سه شنبه و از ساعت ۱۷:۳٠ تا ۲٠:۳٠ در سالن‌های ۲ و ۳ پردیس سینمایی هویزه برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا