اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

آسمان خراسان رضوی ابری است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های آینده‌نگری و تصاویر ماهواره‌ای ، آسمان در بیشتر نقاط استان نیمه ابری تا ابری است و انتظار می رود امروز و فردا با عبور امواج ناپایدار جوی در شمال استان شاهد وقوع بارش پراکنده باشیم.


دریافت
30 MB

آذر رضایی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: در ساعات بعد از ظهر امروز نیز بر شدت و سرعت وزش باد افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود از روز دوشنبه یک سامانه ناپایدار جوی به استان وارد شود که همراه با خود وزش باد در بیشتر مناطق استان به خصوص در مناطق بادخیز، همراه با کاهش میدان دید و کاهش کیفیت هوا و گرد و خاک را به همراه دارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:همراه این سامانه ناپایدار جوی شاهد جریان سرد شمالی نیز خواهیم بود که باعث می‌شود دمای هوا در روز سه‌شنبه روند کاهشی قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

رضایی پور با بیان این که طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای مشهد بین پنج تا ۱۵ درجه سلسیوس در نوسان بوده است افزود: پیش بینی می‌شود دمای هوای مشهد در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۴ درجه سانتیگراد برسد.

وی ادامه داد: در این مدت قوچان با کمینه دمای صفر درجه و نیشابور با بیشینه دمای هوای ۲۴ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی بوده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا