اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

آزادسازی ۱۳ هکتار از اراضی راکد شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی 

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: با برگزاری نشست‌های داوری و حل اختلاف در این شرکت، تا پایان پاییز امسال ۱۳ هکتار از اراضی راکدی که طرفهای قرارداد نسبت به ساخت واحد تولیدی و نصب ماشین آلات در آن اقدام نکرده بودند، آزادسازی شد.

علی بهرامی زاده روز چهارشنبه در حاشیه نشست قرارگاه عملیاتی مانع‌زدایی شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی در شهرک صنعتی بینالود در جمع خبرنگاران افزود: اراضی آزادسازی شده به منظور واگذاری مجدد به متقاضیان واجد شرایط، در اختیار معاونت برنامه ریزی شرکت قرار گرفته است. 

وی بیان کرد: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۱۴۰ جلسه داوری و حل اختلاف پیرامون بررسی وضعیت اراضی تحت اختیار طرف های قرارداد با شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی برگزار شده که همه قراردادهای سال ۱۴۰۰ به تعداد ۷۶۷ قرارداد در آن مورد بررسی قرار گرفته است. 

رییس هیأت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ادامه داد: در نتیجه بررسی قراردادها در نشستهای داوری و حل اختلاف این شرکت، ۲۶۱ قرارداد به مساحت ۱۲۹ هکتار به دلیل نداشتن پیشرفت اجرایی در ساخت واحد تولیدی فسخ و ۴۲۷ قرارداد به مساحت ۱۳۸ هکتار استمهال شد. 

بهرامی زاده اضافه کرد: در سطح ۲۲ هکتار از اراضی باقیمانده نیز به علت پیشرفت اجرایی بالا، به طرف قرارداد مهلت لازم داده شد تا پروانه پایان کار و پروانه بهره برداری را دریافت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا