اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

آرمان‌های انقلاب اسلامی توسط جوانان رقم خواهد خورد


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، وحید یامین‌پور در همایش «جهاد اکبر» اظهار کرد: تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی نه توسط دولت‌ها و ساختارهای رسمی حاکمیت بلکه به‌دست مردم و جوانان رقم خواهد خورد.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: ۲۲ بهمن ۵۷ روز آغاز انقلاب اسلامی بود و پیروزی انقلاب زمانی است که اهداف و آرمان‌های انقلاب محقق شود.

وی بیان کرد: پیش‌تر تصور بر این بود که تحولات مهم کشورها توسط دولت و حاکمیت بواسطه داشتن امکانات، ساختار و پول رقم می‌خورد، در حالی‌که این دیدگاه صحیح نیست، چراکه دولت‌ها توان رقم زدن تحولات بزرگ را ندارند.

یامین‌پور افزود: هر چه می‌گذرد دولت‌ها در جهان ضعیف‌تر می‌شوند و اکنون توان آن‌ها در برابر اقدامات و تغییرات ناشی از عملکرد سازمان‌های مردم نهاد غیررسمی و بومی تضعیف شده است.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مقام معظم رهبری در بیانات خود پیرامون گام دوم انقلاب، جوانان را مخاطب قرار داده‌اند، لذا تحولات قرار است به دست جوانان رخ دهد، امیدواریم نور آرمان‌خواهانه موجود در اینگونه مراسم‌ها و جمع‌های تشکیلاتی تداوم یابد.

وی ادامه داد: البته دولت‌ها می‌توانند زمینه‌ساز تحقق اهداف باشند و در این مسیر مانع‌زدایی کرده و اداره کننده تحولات کشور باشند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا